طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
جدیدترین و آخرین اخبار ورزشی و اجتماعی
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
 • کد خبر : 62661
 • تعداد نظرات : 0 نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ خرداد, ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
 •   

   

  ضرورت آمادگی فرمانداران درخصوص برگزاری مطلوب انتخابات امسال – تبریز جوان | اخبار ایران و جهان  به گزارش تبریز جوان، ظهر امروز چهارشنبه نشست فرمانداران استان با حضور معاونان استاندار آذربایجان شرقی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در تبریز برگزار شد.

  مرتضی محمدزاده در این جلسه که به منظور هماهنگی و تصمیم‌گیری در خصوص برخی از مسائل اجرایی و همچنین موضوعات مربوط به انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: باید زمینه حضور پرشور مردم در این انتخابات فراهم شود.

  وی با بیان اینکه باید لوازم، تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور شناسایی و پیگیری شود، ادامه داد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران به ویژه آمریکا برای کم رنگ شدن انتخابات امسال تلاش می کنند.

  وی سپس بر پیگیری جدی حل مشکلات مردم از سوی مسئولان نیز تاکید داشت و افزود: همچنین باید اهداف و سیاست های بیانیه گام دوم انقلاب که رمز موفقیت کشورمان است، تبیین شود.

  وی همچنین به وظایف اصلی فرمانداران در حوزه‌های بخشی و فرابخشی نیز اشاره کرد و گفت: باید تمام مسئولان با تمام توان خود برای تحقق مشارکت حداکثری، سلامت و امنیت انتخابات به عنوان سه کلید واژه مهم در انتخابات پیش رو تلاش کنند.  Source link

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.